Agentura HARLEKÝN: Na Zlatém jezeře

 

Agentura HARLEKÝN: Na Zlatém jezeře

Cena představení: od 450 Kč za osobu
PŘEDSTAVENÍ JIŽ PROBĚHLO

Ladislav Frej a Simona Stašová se představí jako manželský pár v podání věčně nespokojeného Normana a empatické Ethel, kteří tráví léto na březích Zlatého jezera. Jejich stereotyp naruší až příjezd dcery Chelseay s partnerem a tvrdohlavým synem Billym. Strasti i radosti odlišných generací se tak protnou v jednom domě a dají vzniku mnoha úsměvným situacím, v kterých se najde nejeden divák.

Tuto romantickou komedii Amerického spisovatele Ernesta Thompsona proslavil i stejnojmenný film z roku 1981, ve kterém si zahrála legendární dvojice Katherine Hepburn a Henry Fonda, kteří za své herecké výkony získali Oscara.

  • Autor: Ernest Thompson
  • Režie: Vladimír Strnisko
  • Hudba: Kamil Holub
  • Obsazení: Ladislav Frej, Simona Stašová, Marika Procházková, Vasil Fridrich/Jan Teplý ml., Jaromír Nosek/Karel Zima, Jakub Jan Černý/Filip Antonio/Michal Pazderka/Kryštof Zapletal

Agentura HARLEKÝN  

Agentura Harlekýn více než 25 let organizuje divadelní představení po celé republice, kde vozí nejlepší české herce v čele se Zlatou Adamovskou, Janem Čenským nebo Petrem Nárožným. V jejich repertoáru najdete desítky představení nejslavnějších autorů od komedií až po dramata.

>> Více informací o divadle


Více informací a vstupenky:

Svou hrou na housle vám bude vyprávět příběhy také houslistka Alžběta Králová.