Divadlo Bez zábradlí: Jistě, pane premiére!

 

Divadlo Bez zábradlí: Jistě, pane premiére!

Cena představení: od 400 Kč za osobu
Představení již proběhlo

Těšte se na nejúspěšnější britskou komedii posledních desetiletí, která od roku 2010 láme divácké rekordy! Jejími autory jsou Antony Jay a Jonathan Lynn, kteří stojí také za takovou seriálovou klasikou, jako je Jistě, pane ministře!

A šetřit vás nebudou ani v britské satiře ostré jako žiletka plné vtipných situací a řízných slovních smečů, ve kterých jde hlavně o jedno: o politiku. Slibujeme nezadržitelný proud hlášek a salvy smíchu - protože kdyby to nebylo k smíchu, bylo by to spíše k pláči. 

Původní seriál vyhrál třikrát ocenění britské televizní akademie BAFTA a v roce 2004 obsadil šesté místo v hlasování o nejlepší britský sitcom všech dob. Máte se tedy rozhodně na co těšit!

  • Autoři: Antony Jay, Jonathan Lynn 
  • Režie: Karel Heřmánek a Michal Pavlík
  • Obsazení: Karel Heřmánek, Dana Morávková,  Josef Carda,  Karel Heřmánek ml./Tomáš Havlínek,  Petr Pospíchal, Ladislav Županič
ROZHOVOR S KARLEM HEŘMÁNKEM: Co ho na divadelní komedii Jistě, pane premiére i po všech těch letech repríz nejvíce baví? Komu předal žezlo principála divadla a kdy naposledy ho jeho cesty zavedly na Valašsko a na co se těší? Přečtěte si v rozhovoru.

Divadlo Bez zábradlí 

Divadlo Bez zábradlí je jedno z nejdéle fungujících soukromých divadel v Česku. V roce 1991 je založili manželé Hana a Karel Heřmánkovi. Od roku 1998 má svou stálou scénu v pražském paláci Adria. Na svém kontě má desítky titulů a stovky úspěšných repríz.

>> Více informací o divadlu


Více informací a vstupenky:

NÁŠ TIP: Nenechejte si ujít saxofon Nikol Naňákové, která zpříjemní atmosféru tohoto představení 17:00-19:00 a také hodinu po jeho skončení. Více informací o doprovodném programu.