Divadlo Ungelt: Vejšlap

 

Divadlo Ungelt: Vejšlap

Cena představení: od 490 Kč za osobu
Představení již proběhlo

Vyrazte na komediální oslavu přátelství, přírody a života. Sbalte si batohy a vyrazte společně s trojicí přátel rozhodnutých zdolat vysokou horu - oficiálně proto, aby uctili památku zesnulého kamaráda. Jak je to ale ve skutečnosti?  Jak se zvládnou vyrovnat s plíživě nastávající krizí středního věku? Těšte se na příběh plný špičkování, hádek, usmiřování, filozofování a zase hádání....Světová premiéra.

  • Autor: Peter Quilter
  • Překlad: Pavel Dominik
  • Kostýmy: Alena Schäferová
  • Režie a scéna: Pavel Ondruch
  • Obsazení: Martin Písařík, Petr Stach, Jan Holík

Divadlo Ungelt Praha

Divadlo Ungelt pěstuje „hereckou dramaturgii“ – repertoár je sestavován s ohledem na potenciál velkých hereckých kreací. Vzniká tak na tělo konkrétním uměleckým individualitám (ať už hercům či režisérům). Obsazování hereckých hvězd dovoluje Ungeltu vybírat nebulvární repertoár, který po umělecké stránce uspokojí jak herce, tak i náročnější diváky. Ungelt se navíc zaměřuje především na texty, které u nás dosud nebyly uvedeny, a jejichž překlad často vzniká přímo na naši zakázku.

Za více jak 20 let existence Ungeltu jeho herci čtyřikrát získali nejprestižnější české herecké ocenění: Cenu Thálie.

>> Více informací o divadlu


Více informací a vstupenky:

NÁŠ TIP: Nenechejte si ujít cimbál Anežky Tkáčové, která zpříjemní atmosféru tohoto představení 17:00-19:00. Více informací o doprovodném programu.