Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

 

Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

Cena představení: od 400 Kč za osobu

Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. 

Vychutnejte si osobité představení průvodce vlastní svobodou a zamyšlením nad sebou samým v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška. Ten představí čtyři základní principy pro život plný nových prožitků, svobody, opravdového štěstí a lásky vycházejících z modrosti Toltéků aplikovaných na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete. 

Zaposlouchejte se do poutavého vyprávění plného humoru i laskavosti Jaroslava Duška, který se ve Velkých Karlovicích představí díky obrovskému zájmu již pošesté.

  • Autor: Don Miguel Ruiz
  • Obsazení: Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek

Jaroslav Dušek – Čtyři dohody ve spolupráci s Klubem Lávka 
Based on the book The Four Agreements © 1997 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Produced with permission of Amber-Allen Publishing, Inc. P.O. Box 6657, San Rafael, CA 94903. All rights reserved.

 

Jaroslav Dušek  

Jaroslav Dušek je český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor a scénárista. Vidět jste ho mohli třeba ve filmu Kouř, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo nebo Želary. V poslední době se do podvědomí širší veřejnosti dostal právě se svým pojetím  Ruizových Čtyřech dohod a Páté dohodě.


Více informací a vstupenky:

NÁŠ TIP: K tanci i poslechu zahraje skvělá saxofonistka Nikol Naňáková.

Koupit vstupenky