Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

 

Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

Cena představení: od 400 Kč

Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. 

Vychutnejte si osobité představení průvodce vlastní svobodou a zamyšlením nad sebou samým v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška. Ten představí čtyři základní principy pro život plný nových prožitků, svobody, opravdového štěstí a lásky vycházejících z modrosti Toltéků aplikovaných na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete. 

Zaposlouchejte se do poutavého vyprávění plného humoru i laskavosti Jaroslava Duška, který se ve Velkých Karlovicích představí díky obrovskému zájmu již počtvrté.

  • Autor: Don Miguel Ruiz
  • Obsazení: Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek  

Jaroslav dušek je český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor a scénárista. Vidět jste ho mohli třeba ve filmu Kouř, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo nebo Želary. V poslední době se do podvědomí širší veřejnosti dostal právě se svým pojetím  Ruizových Čtyřech dohod a Páté dohodě.

 


Více informací a vstupenky:

  • Termín: pondělí 26. 8. 2019, od 19:00
  • Délka představení: 120 minut (včetně přestávky)
  • Cena vstupenky: 400 Kč / 450 Kč / 490 Kč dle místa sezení

 

 

Koupit vstupenky