Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

Jaroslav Dušek: Čtyři dohody

Cena představení: 490 Kč za osobu
PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO

PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO

Nadčasová kniha Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize už několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. 

Vychutnejte si osobité představení průvodce vlastní svobodou a zamyšlením nad sebou samým v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška. Ten představí čtyři základní principy pro život plný nových prožitků, svobody, opravdového štěstí a lásky vycházejících z modrosti Toltéků aplikovaných na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete. 

Zaposlouchejte se do poutavého vyprávění plného humoru i laskavosti Jaroslava Duška, který se ve Velkých Karlovicích představí díky obrovskému zájmu již počtvrté.

  • Autor: Don Miguel Ruiz
  • Obsazení: Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek – Čtyři dohody ve spolupráci s Klubem Lávka
Based on the book The Four Agreements © 1997 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Produced with permission of Amber-Allen Publishing, Inc. P.O. Box 6657, San Rafael, CA 94903. All rights reserved. 

 

Jaroslav Dušek  

Jaroslav dušek je český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor a scénárista. Vidět jste ho mohli třeba ve filmu Kouř, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo nebo Želary. V poslední době se do podvědomí širší veřejnosti dostal právě se svým pojetím  Ruizových Čtyřech dohod a Páté dohodě.

 


Více informací a vstupenky:

POZOR! Z důvodu aktuální situace související s možnými riziky, nejistotou dalšího vývoje a nemožnosti garantovat, že se akce skutečně bude moci uskutečnit, jsme se rozhodli představení Jaroslava Duška zrušit. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás při Týdnu kultury 2021.