Městské divadlo Zlín: Testosteron

 

Městské divadlo Zlín: Testosteron

Cena představení: od 360 Kč
PŘEDSTAVENÍ JIŽ PROBĚHLO

Svatební oslava. Ale ... bez nevěsty. Jen samí muži. Pouze pánská jízda. Muži: hrdí, ješitní, pyšní, malicherní, alfa-samci, ale i labilnější a rozbitnější...  Sedm různých mužů, sedm rozdílných pohledů na to, co dělá muže mužem. Být člověkem není vůbec jednoduché. A být ještě navíc mužem!

Situační komedie plná jiskřivých situací a dialogů: o lásce, sexu, partnerském soužití, manželství, smrti, bez žen o ženách... Za co všechno v našem chování může přebytek nebo právě nedostatek testosteronu? Aha. Aha! A co nevěsta? Přijde?

"Drsná komedie současného polského autora Andrzeje Saramonowicze nabízí prostor pro brilantní herecké studie a strhující komediální výkony. Sonda do nejhlubší podstaty mužského světa. Věřím, že ženy budou tuto komedii milovat. Vždyť, která by nechtěla vědět, co si muži myslí o ženách?" Patrik Lančarič, režisér

Z důvodu obsahu divadelního představení doporučujeme pro diváky 15+.

 

Městské divadlo Zlín

Městské divadlo Zlín nabízí svým návštěvníkům široký repertoář od muzikálů až po komorní hry - inscenace jak původní, tak i nové.  Práce uměleckého souboru byla oceněna třemi individuálními Cenami Thálie (1999, 2001, 2008) a cenou diváků přidruženou k cenám Alfréda Radoka.

Divadlo se v posledních letech zaměřuje hlavně na kvalitní činohru, upozornilo na sebe i řadou autorských představení a zajímavých novinek: Žítkovské bohyně, satira Ovčáček čtveráček a její volné pokračování Ovčáček miláček, které zaznamenaly velký ohlas a jejich derniéry přenášela v přímém přenosu stovka kin po celé republice nebo trilogie Tomáš Baťa.

 


Více informací a vstupenky: