PRO DĚTI: Michal Nesvadba a jeho Kouzelná školka

 

PRO DĚTI: Michal Nesvadba a jeho Kouzelná školka

Cena představení: 250 Kč

Potkejte se s Michalem z Kouzelné školky naživo a užijte si spousty legrace!

Interaktivní a zábavnou formou se mohou malí návštěníci aktivně zapojit do her a soutěží a třeba si i odnést některý z Michalových originálních výtvorů z lepících pásek, který nemá nikdo jiný.

Představení i jeho délka jsou přizpůsobeny pro děti od 2 do 9 let a může se do něj zapojit každý - vždy tak vznikne úplně jiný příběh a jedinečná zábava pro děti, které příběh tvoří.

Po představení se budou moci děti s jejich kamarádem z televize přímo potkat a vyfotit se s ním, nebo si vzít podpisovou fotografii.

 

Michal Nesvadba

Michala z Kouzelné školky zná téměř každý malý divák. Oblíbený herec, mim a komik je nejen jejím hlavním představitelem, ale od začátku se na ní podílí také autorsky. Na televizní obrazovce jej mohou děti vidět třeba i v pořadu Abécédé s Michalem, Michalovy barvy, Jedna, dvě Michal jde, Michalova doprava, Michalovy nálady. 

Vystoupení, které uvidíte v rámci Týdne kultury na Valašsku, je dílem Michala Nesvadby, který je autorem scénáře, návrhu scény, všech rekvizit i autorem hudebních střihů a podkresů.

Přijďte oslavit již 20 let pořadu Kouzelná školka - 20 let obrovského množství nápadů, námětů, písniček, pohádek, scének a samozřejmě i dobré nálady!

 


Více informací a vstupenky:

 

 

Koupit vstupenky