Studio DVA divadlo: Vzhůru do divočiny s K. Rodenem a J. Krausovou

 

Studio DVA divadlo: Vzhůru do divočiny s K. Rodenem a J. Krausovou

Cena představení: od 400 Kč
PŘEDSTAVENÍ JIŽ PROBĚHLO

Úspěšná herecká dvojice Karel Roden a Jana Krausová, kteří se poprvé představili návštěvníkům Týdne kultury na Valašsku v roce 2017 v představení Otevřené manželství, se vrací do Velkých Karlovic. A nejsou sami - doplní je výborná Kristýna Badinková Nováková, kterou jistě znáte jako Jindřišku z Pelíšků.

Manželský pár Alice a Jindřich v komedii Vzhůru do divočiny usiluje o štěstí, přestože vnější okolnosti spolu s přibývajícími léty a ztenčujícím se rozpočtem na ně vytvářejí silný a nepříjemný tlak. 

Do stereotypů dojemně směšného a zmateného páru, který si vyrazil kempovat, se jako vichřice vmísí nečekaná návštěva. Nespoutaná sestra a provokativní švagrová Diana naruší Alici a Jindřichovi kempovací idylu. S jejím ironickým pohledem je slušné, nudné, šestadvacetileté manželství vlastně tím největším dobrodružstvím!

Dianina svobodná chuť a odvaha užívat si a neustále zkoušet něco nového postupně „nakazí“ všechny životním pozitivismem a energií. A vzhůru do divočiny se nakonec změní na Vzhůru do života!

  • Autor: Michele Riml
  • Režie: Darina Abrahámová
  • Obsazení: Jana Krausová, Karel Roden, Kristýna Badinková Nováková
  • Divadelní představení Vzhůru do divočiny je volným pokračováním oblíbené komedie Sex pro pokročilé. 
  • Více informací na: www.studiodva.cz  //  Facebook  //  ukázka na Youtube

 

Studio DVA divadlo

Studio DVA je nezávislá divadelní a umělecká společnost, která zahájila činnost v roce 2000. Zabývá se zejména produkcí vlastních divadelních projektů a jejich uváděním po celé České republice i na Slovensku. Od roku 2004 je organizátorem populární divadelní přehlídky Metropolitního léta hereckých osobností, která se koná na Letní scéně Vyšehrad.

 


Více informací a vstupenky: