Útulná Valašská hospůdka Wellness Hotelu Horal obložená dubovým dřevem láká k posezení kolemjdoucí turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a především pak labužníky, kteří si rádi vychutnají speciality valašské kuchyně. Nabízí 70 míst k sezení a je ideálním místem také pro slavnostní obědy a večeře, obchodní jednání či rodinné oslavy. V letních měsících si můžete užít posezení na rozlehlé venkovní terase s grilováním a krásným výhledem do údolí.

Kuchaři hotelu Horal kladou důraz na krajovou gastronomii v moderním pojetí a využití tradičních valašských surovin. V jídelníčku nechybí ani zvěřina či jehněčí maso, což v nabídce restaurací není zcela běžné.

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK  //  DĚTSKÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

 

 

Navíc pro děti

  • Dětem nabízíme také jiné dětské pokrmy: kuřecí prso s bramborovou kaší, hovězí vařenou kýtu s rajskou omáčkou a rýží, smažené kuřecí prso s bramborovou kaší, smažený sýr s hranolky, krupičku s máslem a kakaem...
  • Kulíškova specialita - boloňské špagety, plyšový Kulíšek jako dárek k menu (Kdo je Kulíšek? Vydejte se po jeho naučné stezce)

V sousedství Valašské hospůdky můžete využít také Sport bar s totožnou nabídkou jídel a nápojů, bowlingem a dětským koutkem. Sport bar nabízí 40 míst k sezení.

 

Otevírací doba Valašské hospůdky Horal a Sport baru

  • ne - čt    07:00 - 22:00
  • pá - so   07:00 - 24:00