Speciální beauty akce | Resort Valachy

 

Speciální beauty akce | Resort Valachy

Informace o ceně: 1 990 Kč za rituál

Každé dva měsíce pro vás v beauty salonu Wellness Horal a v L-Spa na Lanterně připravujeme zvýhodněnou nabídku vybraného ošetření. Nechejte o sebe pečovat v příjemné atmosféře uprostřed přírody a odpočiňte si od všedních starostí. V ceně vstupu je navíc jednorázový celodenní vstup do wellness.

Duben a květen: Anti Age Royal rituál

  • délka: 100 minut
  • cena: 1 990 Kč (místo obvyklých 2 490 Kč)
  • popis: luxusní ošetření pro omlazení pokožky obličeje a tělesnou i duševní pohodu, při které se maximálně využívá společného působení produktů Lakshmi, vonných olejů, barev, hudby a speciálních technik zaměřených na harmonizaci čaker
  • zahrnuje: hydrataci pleti, masáž plosek nohou , peeling AHA peelingem, aplikace čistícího bahna, masáž rukou, masáž obličeje, dekoltu, oční masáž - masáž krystaly, maska, masáž břicha+ čakra masáž, ampule, denní krém
  • platnost zvýhodněné nabídky: 1. 4. - 31. 5. 2022 ve Wellness Horal a L-Spa, Velké Karlovice

ODSTÁVKA HOTELU LANTERNA: 20. 3.-15. 6. 2022 uzavřen Spa hotel Lanterna včetně všech svých služeb (více informací). 


Více o ošetřeních

Při rituálu využíváme produkty značky Lakshmi - vysoce kvalitní přírodní kosmetiku s bio certifikáty, vyráběnou v dokonalé harmonii s přírodou a v souladu s principy ajurvédy.  Resort Valachy je prvním a jediným hotelovým komplexem v České republice, který využívá produkty této prvotřídní značky s třicetiletou tradicí.

V ceně rituálu je zahrnut také také jednorázový celodenní vstup do Wellness Horal (v případě rezervace rituálu ve Wellness Horal) nebo do L-Spa (v případě rezervace rituálu ve Spa hotelu Lanterna).

Nechejte se hýčkat a dopřejte své pokožce exkluzívní ošetření.

Zvýhodněnou cenu na ošetření můžete využít v Beauty salonu Wellness Horal a Spa hotelu Lanterna.