Karel Heřmánek: Jistě, pane premiére nabírá stále více na aktuálnosti

Karel Heřmánek: Jistě, pane premiére nabírá stále více na aktuálnosti

Karel Heřmánek je známým filmovým i divadelním hercem, dabérem a zakladatelem Divadla Bez zábradlí, které vzniklo jako jedno z prvních soukromých divadel u nás. Znát jej můžete z takových klasik, jako jsou Krakonoš a lyžníci (v hlavnlí roli pašeráka Krakonoše), S čerty nejsou žerty (jako Lucifera), Příběhy obyčejného šílenství (šéf) nebo jako vypravěče v Sedmero krkavcích. Neméně známá je také jeho role Dimitrije, kterou jste měli možnost vidět v divadelním záznamu hry Bratři Karamazovi.

Ve Velkých Karlovicích se Karel Heřmánek společně s dalšími představí již ve čtvrtek 19. srpna při Týdnu kultury na Valašsku s nejúspěšnější britskou komedií posledních desetiletí. Co ho na divadelní komedii Jistě, pane premiére i po všech těch letech repríz nejvíce baví? Komu předal žezlo principála divadla a kdy naposledy ho jeho cesty zavedly na Valašsko a na co se těší? Přečtěte si v rozhovoru.

Koupit vstupenky na představení

Pracovně jsem se k vám už dlouho nedostal, o to víc se do Beskyd těším!!! Jezdíval jsem tam v době svých studií na JAMU často a rád. Při příležitosti hostování našeho Divadla Bez zábradlí v Karlovicích jsme se rozhodli s mou ženou Hankou náš pobyt na Valašsku prodloužit o další tři dny. Přijedeme i s naším pejskem a chceme podniknout řadu výletů a krásu Beskyd si užít. Moc se těšíme!!!

Celý program Týdne kultury na Valašsku ZDE.

Karel Heřmánek: Jistě, pane premiére nabírá stále více na aktuálnosti