Připravte se na sedm dní plných kulturních zážitků, které vám na konci letních prázdnin přinese Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Užijte si řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a chybět nebude ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Vyrazte do Resortu Valachy za kulturou i zábavou. Jedinečný zážitek slibuje i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se budou představení konat a které bude postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Festival i letos pomůže dobré věci. V loňském roce mohl i díky vám podpořit částkou přesahující 365 tisíc Kč šestiletého Míši Žitníka z Velkých Karlovic, jenž trpí od narození vážným postižením mozku a mobilní hospic Strom života z Nového Jičína. V předchozích letech jsme rozdělili 210 tisíc Kč mezi 9letého Tomáše Koňaříka z Velkých Karlovic trpícího svalovou dystrofií, mladého dobrovolného hasiče Jakuba Horáka, který je po autonehodě upoután na invalidní vozík a Strom života.


 

Týden kultury na Valašsku 2019

Na čtvrtý ročník Týdne kultury na Valašsku se můžete těšit 21.-27. srpna 2019.