Týden kultury na Valašsku 2020 zrušen

Z důvodu aktuální situace související s možnými riziky, nejistotou dalšího vývoje a nemožností garantovat, že se akce skutečně bude moci uskutečnit, jsme se rozhodli představení Jaroslava Duška ZRUŠIT. Všechny, kteří si již vstupenky zakoupili, budeme kontaktovat a peníze jim vrátíme. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás při Týdnu kultury 2021.


Týden kultury na Valašsku 2019

Sedm dní plných kulturních zážitků vám již poněkolikáté přinesl na konci letních prázdnin 2019 Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. A přinesl také řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a nechyběl ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Jedinečný zážitek zaručilo i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se představení konala a které bylo postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Festival i tentokrát pomohl dobré věci - více než 180 tisíci korunami pomohl rodině z Velkých Karlovic a mobilnímu hospici Strom života. Charitativní podpora tak byla cíleně směřována stejně, jako v minulých letech, do našeho regionu. Více informací.