Beseda Jaroslav Dušek a Jan Vojáček - Zdravá pomoc

Beseda Jaroslav Dušek a Jan Vojáček - Zdravá pomoc

Cena představení: od 350 Kč za osobu

Pro všechny, kdo se zajímají o rovnováhu mezi poskytováním pomoci a vlastním zdravím, přinášíme speciální besedu s Jaroslavem Duškem a Janem Vojáčkem. Odborníci na toto téma se společně zaměří na hledání optimální rovnováhy při poskytování pomoci v pracovním i osobním životě.

Jak najít tu správnou hladinu pomoci, abychom neohrožovali své vlastní zdraví? Tyto a další témata bude možné společně rozebrat na základě Vašich dotazů této odpolední besedy. Před představením bude k dispozici truhla, do které můžete vhodit svůj písemný dotaz.

Jaroslav Dušek  

Jaroslav Dušek je český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor a scénárista. Vidět jste ho mohli třeba ve filmu Kouř, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo nebo Želary. V poslední době se do podvědomí širší veřejnosti dostal právě se svým pojetím  Ruizových Čtyřech dohod a Páté dohodě, pořádá také zajímavé besedy.

Jan Vojáček

Jan Vojáček vystudoval lékařskou fakultu UP v Olomouci. Odmítl klasickou medicínu a místo toho se začal věnovat Funkční medicíně. Je přesvědčený o potřebě porozumění komplexnímu fungování lidského organismu a individuálního přístupu. S každým klientem odhaluje a odstraňuje skryté příčiny zdravotních potíží. S vědomím propojení vědeckých poznatků a individuálního přístupu vede klienty k uzdravení a rovnováze ve své soukromé praxi.


Více informací a vstupenky:

Koupit vstupenky