Čtyři dohody (Jaroslav Dušek)

Čtyři dohody (Jaroslav Dušek)

Cena představení: od 500 Kč za osobu

Vychutnejte si osobité představení průvodce vlastní svobodou a zamyšlením nad sebou samým v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška. Ten představí Čtyři dohody od mexického spisovatele Dona Miguela Ruize, které již několik let inspirují miliony čtenářů po celém světě. Čtyři základní principy pro život plný nových prožitků, svobody, opravdového štěstí a lásky vycházejících z modrosti Toltéků aplikovaných na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete. 

Zaposlouchejte se do poutavého vyprávění plného humoru i laskavosti Jaroslava Duška, který se ve Velkých Karlovicích představí díky obrovskému zájmu již po osmé.

  • Autor: Don Miguel Ruiz
  • Obsazení: Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek

Jaroslav Dušek – Čtyři dohody ve spolupráci s Klubem Lávka 
Based on the book The Four Agreements © 1997 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Produced with permission of Amber-Allen Publishing, Inc. P.O. Box 6657, San Rafael, CA 94903. All rights reserved.

 

Jaroslav Dušek  

Jaroslav Dušek je český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor a scénárista. Vidět jste ho mohli třeba ve filmu Kouř, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo nebo Želary. V poslední době se do podvědomí širší veřejnosti dostal právě se svým pojetím  Ruizových Čtyřech dohod a Páté dohodě, pořádá také řadu zajímavých besed.


Více informací a vstupenky:

Koupit vstupenky