Pátá dohoda (Jaroslav Dušek)

Pátá dohoda (Jaroslav Dušek)

Cena představení: od 500 Kč za osobu

Buďte skeptičtí, protože většina toho, co slyšíte, není pravda. Naslouchejte, protože jen tak pochopíte příběh symbolů a vaše komunikace se zlepší. To je ve zkratce poselství Páté dohody Dona Miguela Ruize, které volně navazuje na jeho nejznámější dílo, Čtyři dohody.

Nechejte se prostřednictvím nezapomenutelného podání Jaroslava Duška zavést do hlubin vás samých, k vašemu pravému já a zaposlouchejte se do poutavého vyprávění plného humoru i laskavosti. Představení Jaroslava Duška zařazujeme díky obrovskému zájmu do repertoáru Týdne kultury již posedmé.

  • Autor: Don Miguel Ruiz, Don Jose Ruiz
  • Obsazení: Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek

Jaroslav Dušek – Pátá dohoda ve spolupráci s Klubem Lávka
Based on the book The Fifth Agreement © 2010 by Miguel Angel Ruiz, M.D., Jose Luis Ruiz, and Janet Mills. Produced with permission of Amber-Allen Publishing, Inc. P.O. Box 6657, San Rafael, CA 94903. All rights reserved.

Jaroslav Dušek  

Jaroslav Dušek je český filmový a divadelní herec, improvizátor, režisér, moderátor a scénárista. Vidět jste ho mohli třeba ve filmu Kouř, Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo nebo Želary. V poslední době se do podvědomí širší veřejnosti dostal právě se svým pojetím  Ruizových Čtyřech dohod a Páté dohodě, pořádá také zajímavé besedy.


Více informací a vstupenky:

Koupit vstupenky